14 Ağustos 2014 Perşembe

MİNİK MELEĞİMİN HAZIRLIKLARI

Sanırım uzun zaman bloğum tariflerden çok bebeğimin hazırlıklarıyla dolacak :) Mailime gelen alışveriş sorularından dolayı da en baştan başlayayım,bu güzel serüvene heyecanlı ve yorucu bi süreçten sonra küçük meleğinizi kucağınıza almanızla bütün yorgunluklar sona eriyor.Öncelikle alışverişin en son aya bırakılmamasını tavsiye ediyorum.Ben alışverişlerimi 7. ayda yaptım ve bitirdim ve büyük çoğunluğunu size Eminönüne havuzlu hana giderek yapmanızı tavsiye ediyorum.Birçok çeşit kaliteli ve ucuzdan pahalıya birçok ürün var ben dediğim gibi neredeyse tamamnı havuzlu handan yaptım çok çeşit olması ne alacağınızı şaşırtsa da uğramadan alışveriş yapmayın derim.

Biberon markamı Dr. Browns tan yana kullandım herkesin tavsiyesiyle şuan gerek duymasam da mutlaka bulunmasından yanayım.Güzel bir sepet alıp bütün küçük ihtiyaçlarımızı ona topladım,sabun tercihim seba med den yana olsada şampuan tercihimi de canbebe den yana kullandım suan gayet memnunum.Sepet beşiğimizi de annem alışverş yaparken bana beğendirip aradan çıkarttı ve ilk hediyemizi aldı :)

Şişeleri de Eminönünden aldım ve içine parfümler doldurup sticker bastırdım süslerimizi de kendim yaptım kapı süsümüz için de gerekli mazlzemeleri yine Eminönünden temin edip canım annemle yaptık.Kız olunca pembelerden de vazgeçilmiyor.Böyle güzel bi sepet alıp ufak tefek ihtiyaçlarımızı buna topladım.


Canım teyzemde bunları kızıma hediye alıp kargolamış çok mutlu oldum diyebilirim devamı diğer postum da gelicek herkese hayırlı günler.

2 yorum:

  1. Tienes cosas, preciosas, una maravilla, besos

    YanıtlaSil
  2. Paylaşımlarınız çok başarılı, sitenizi ilgiyle takip ediyorum..
    www.cay-makineleri.com

    YanıtlaSil

Yorumun İçin Teşekkürler